Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.

Podmínky pro výstavbu vodovodu a kanalizace


Severočeské vodovody a kanalizace, a.s., provozují veřejné vodovodní a kanalizační sítě a zařízení na území téměř celého regionu Ústeckého kraje a Libereckého kraje, kromě lokality Frýdlantského výběžku (Mníšek, Nová Ves, Albrechtice u Frýdlantu, Oldřichov v Hájích, Dětřichov, Heřmanice, Kunratice, Frýdlant, Raspenava, Hejnice, Bílý Potok, Lázně Libverda, Ludvíkov pod Smrkem, Nové Město pod Smrkem, Jindřichovice pod Smrkem, Řasnice, Višňová, Bulovka, Habartice).

SCVK_na_stavbe

První kontakt veřejnosti a současných i budoucích zákazníků s naší akciovou společností většinou nastane při potřebě získat informace o podzemních sítích a dalších provozovaných zařízeních. Je to ve většině případů z důvodu stavby rodinného domu, garáže, chaty nebo budování zahrady, kdy je potřeba mít informace o podzemních vedeních a dalších zařízeních včetně jejich ochranných a bezpečnostních pásem, která by mohla být stavbou dotčena a naopak, která by mohla stavbu ovlivnit. Dalším důvodem, kdy je potřeba vědět o tom, kde se nacházejí podzemní vodohospodářské sítě, je zájem připojit nemovitost na vodovod nebo kanalizaci.


Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. provozují také pásma hygienické ochrany vodních zdrojů. To jsou přesně vymezená území v terénu, kde platí zvláštní režim z důvodu zabezpečení ochrany kvality těžené podzemní nebo povrchové vody, využívané pro veřejné zásobování vodou.

Důležité kontakty

Zákaznický - Havarijní telefon:

601 267 267

840 111 111

Žádost o vyjádření

Potřebujete vyjádření provozovatele k možnosti napojení na vodovodní nebo kanalizační řad, k dokumentacím a povolením?

Kariéra

Nepřehlédněte aktuální Nabídky zaměstnání v naší společnosti.

Staňte se členy našeho týmu.

Dotaz na kvalitu

V případě, že v interaktivní mapě nenaleznete potřebné informace o kvalitě dodávané pitné vody, použijte formulář.

Zákaznická data

Vstup do zákaznického portálu, kde můžete spravovat svá vyúčtování, kontrolovat faktury, zadávat samoodečty.

Přípojka a smlouva

Základní informace jak postupovat, chcete-li si zřídit vodovodní a/nebo kanalizační přípojku.

Česká Lípa Děčín Chomutov Jablonec nad Nisou Jilemnice Kadaň Liberec Litoměřice Žatec Louny Most Roztoky Špindlerův Mlýn Teplice Turnov Ústí nad
Labem
Varnsdorf Mapa