Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.

Škola do přírody

biodiverzita-logo-3Představujeme Vám novou soutěž Škola do přírody, kterou vyhlašuje společnost Veolia ve spolupráci se společností Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. pro žáky na II. stupni ZŠ (6. – 9. třída) a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií na podporu biodiverzity (biologické rozmanitosti živých organismů a ekosystémů). Cílem je vyhledat z hlediska druhové rozmanitosti zajímavou lokalitou v bezprostřední blízkosti školy – ať už je zajímavá biologickou pestrostí, nebo naopak jistou sterilitou – tu popsat a zpracovat návrh projektu na její zachování či obnovu. Do soutěže se mohou hlásit celé třídy, speciálně utvořené týmy, přírodovědné kroužky, zájmové oddíly apod. 

Díky soutěži se žáci dozvědí více o biodiverzitě, pokusí se objevit přírodně rozmanitou lokalitu v jejich okolí a aktivně se zapojit do její podpory. Vyzkouší si také práci v týmu a naučí se projektovému řízení.

Odměnou jim budou nejen nově a zajímavě nabyté poznatky a zkušenosti, ale máme pro ně připravené i lákavé odměny. Vítězné týmy navštíví Vodní dům (interaktivní expozici různých tváří vody, kterou v létě otevře ČSOP Vlašim) nebo areál Katlov rybáře a cestovatele Jakuba Vágnera, který zde podporuje rozvoj biodiverzity a usiluje o záchranu genofondu velkých evropských ryb. Pro další umístěné budou připraveny pěkné věcné ceny.

Registrace na http://www.biodiverzita-veolia.cz/


Soutěž probíhá od 23. března do 15. května 2015. Soutěžní týmy se mohou registrovat do 17. dubna a vypracované projekty musí zaslat nejpozději do 15. května, buď online pomocí formuláře na www.biodivertzita-veolia.cz, emailem na adresu recepce@veolia.com, nebo poštou na adresu:

Veolia Česká republika, a.s.,
FLORENTINUM, recepce D,  
Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1.
Obálku označte heslem BIODIVERZITA

spodek_pro_web

Důležité kontakty

Zákaznický - Havarijní telefon:

601 267 267

840 111 111

Žádost o vyjádření

Potřebujete vyjádření provozovatele k možnosti napojení na vodovodní nebo kanalizační řad, k dokumentacím a povolením?

Kariéra

Nepřehlédněte aktuální Nabídky zaměstnání v naší společnosti.

Staňte se členy našeho týmu.

Dotaz na kvalitu

V případě, že v interaktivní mapě nenaleznete potřebné informace o kvalitě dodávané pitné vody, použijte formulář.

Zákaznická data

Vstup do zákaznického portálu, kde můžete spravovat svá vyúčtování, kontrolovat faktury, zadávat samoodečty.

Přípojka a smlouva

Základní informace jak postupovat, chcete-li si zřídit vodovodní a/nebo kanalizační přípojku.

Česká Lípa Děčín Chomutov Jablonec nad Nisou Jilemnice Kadaň Liberec Litoměřice Žatec Louny Most Roztoky Špindlerův Mlýn Teplice Turnov Ústí nad
Labem
Varnsdorf Mapa