Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.

Máte pochybnosti o kvalitě vody z Vaší studny? Nechte si ji prověřit.

1. srpna 2014

Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. (SčVK) nabízejí rozbory vody majitelům studní. Zejména v těchto teplých letních dnech a při přívalových deštích může být kvalita vod z přírodních zdrojů ohrožena. Pokud si majitelé studní nejsou kvalitou vody jistí, mají možnost nechat si vypracovat rozbor vody ze studny akreditovanou laboratoří SčVK.

Zájemci o rozbor se dozví informace na telefonním čísle 840 111 111. Operátorka telefonního centra mu doporučí podle jeho bydliště nejbližší laboratoř SčVK - v Liberci, Děčíně, Litoměřicích, Mostě či v Sokolově.

Pro zákazníky, kteří upřednostňují spíše internetovou komunikaci, má SčVK tyto informace uvedeny na www.scvk.cz na stránce Služby pod odkazem – Analýzy vod – Rozbor studny. Výhodou informací na webových stránkách je, že si zde zákazník může prohlédnout, jaký rozsah rozbor vody bude mít a co vše bude potřebovat. Například kdy si může vyzvednout vzorkovnice, ve kterých přinese odebraný vzorek. Pozor! Mezi odběrem vzorku vody ze studny a samotným rozborem nesmí být doba delší než 24 hodin. Vzorek by měl být po tuto dobu uchován v chladnu a temnu.

Všechny důležité informace budou zájemci o rozbor vody sděleny i při vyzvednutí vzorkovnic přímo v laboratoři SčVK. Současně bude informován o výsledku rozboru a způsobu doručení protokolu.

V letošním roce zpracovaly akreditované laboratoře SčVK celkem 196 rozborů soukromým majitelům studní. Z toho nejvíce v dubnu, červnu a červenci.

Důležité kontakty

Zákaznický - Havarijní telefon:
601 267 267 / 840 111 111

kontaktní e-mail:
info@scvk.cz

Žádost o vyjádření

Potřebujete vyjádření provozovatele k možnosti napojení na vodovodní nebo kanalizační řad, k dokumentacím a povolením?

Kariéra

Nepřehlédněte aktuální Nabídky zaměstnání v naší společnosti.

Dotaz na kvalitu

V případě, že v interaktivní mapě nenaleznete potřebné informace o kvalitě dodávané pitné vody, použijte formulář.

Zákaznická data

Vstup do zákaznického portálu, kde můžete spravovat svá vyúčtování, kontrolovat faktury, zadávat samoodečty.

Přípojka a smlouva

Základní informace jak postupovat, chcete-li si zřídit vodovodní a/nebo kanalizační přípojku.

Česká Lípa Děčín Chomutov Jablonec nad Nisou Jilemnice Kadaň Liberec Litoměřice Žatec Louny Most Roztoky Špindlerův Mlýn Teplice Turnov Ústí nad
Labem
Varnsdorf Mapa