Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.

Vodohospodáři podají nejrychlejší informaci prostřednictvím SMS

12. srpna 2014

Otočili jste doma kohoutkem a neteče Vám voda? Na dveřích Vašeho vchodu v domě již není lístek o tom, co se děje? Nenechte se zaskočit a buďte informováni o případném přerušení dodávky pitné vody. Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. (SčVK) zasílají zdarma prostřednictvím SMS služby tyto informace svým zákazníkům. Stačí se zaregistrovat a tím si aktivovat službu SMS Info.

Registrovaným zákazníkům přijde přímo do jejich mobilu informace o přerušení dodávky vody, haváriích, týkajících se výhradně adresy, kterou zákazník uvede při registraci svého telefonního čísla. Jedná se o nejrychlejší způsob jak získat informaci. Uživatele služby SMS info tak nemůže nikdy překvapit, že u nich doma nepoteče voda. Vždy to budou vědět včas a mohou se připravit.

Službu lze aktivovat kdykoliv. Možností je hned několik. Poslat SMS ve tvaru VEOLIA na telefonní číslo 720 001 112 nebo zavolat na zákaznickou linku 840 111 111. Příznivci internetové komunikace se mohou zaregistrovat prostřednictvím webových stránek www.voda-info.cz nebo přímo na www.scvk.cz, kde je pohyblivý obrázek pod názvem INFO V LAHVI JE MINULOST, kterým se každý zájemce proklikne přímo do registračního formuláře.

Nenechte se zaskočit a buďte informovaní. Do konce července 2014 se k odběru služby SMS Info přihlásilo celkem 23324 zákazníků SčVK.

Důležité kontakty

Zákaznický - Havarijní telefon:
601 267 267 / 840 111 111

kontaktní e-mail:
info@scvk.cz

Žádost o vyjádření

Potřebujete vyjádření provozovatele k možnosti napojení na vodovodní nebo kanalizační řad, k dokumentacím a povolením?

Kariéra

Nepřehlédněte aktuální Nabídky zaměstnání v naší společnosti.

Dotaz na kvalitu

V případě, že v interaktivní mapě nenaleznete potřebné informace o kvalitě dodávané pitné vody, použijte formulář.

Zákaznická data

Vstup do zákaznického portálu, kde můžete spravovat svá vyúčtování, kontrolovat faktury, zadávat samoodečty.

Přípojka a smlouva

Základní informace jak postupovat, chcete-li si zřídit vodovodní a/nebo kanalizační přípojku.

Česká Lípa Děčín Chomutov Jablonec nad Nisou Jilemnice Kadaň Liberec Litoměřice Žatec Louny Most Roztoky Špindlerův Mlýn Teplice Turnov Ústí nad
Labem
Varnsdorf Mapa