Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.

Nominujte dobrovolníky ze svého okolí na ocenění Křesadlo

1. srpna 2014

Vodohospodářská společnost Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. dodavatel pitné vody se již po čtvrté stává partnerem ocenění dobrovolníků Libereckého kraje. V letošním roce ve spolupráci s oblastním spolkem Červeného kříže Jablonec nad Nisou startuje právě dnes sběr dobrovolníků pro ocenění.

Znáte ve svém okolí někoho, kdo dobrovolně věnuje svůj čas a energii veřejně prospěšné činnosti? Nominujte jej. Zaslané příběhy jsou každoročně ukázkou bohaté občanské angažovanosti našich spoluobčanů a příkladem dobré praxe dobrovolnických služeb v Libereckém kraji.

V prosinci 2014 bude v rámci slavnostního společenského večera šesti dobrovolníkům Libereckého kraje udělena cena KŘESADLO, které je symbolem vykřesané jiskřičky lidství. Cenu převezmou z rukou významných představitelů Libereckého kraje ve spolupráci se zástupci podnikatelské a veřejné sféry.

Vaše nominace prosím zašlete na adresu oblastního spolku Českého červeného kříže Jablonec nad Nisou, Emilie Floriánové 1736/8, 466 01 Jablonec nad Nisou, nejpozději do 10. 10. 2014. Formulář pro nominaci Vašeho dobrovolníka a další doplňující informace naleznete na webových stránkách oblastního spolku www.cck-jablonec.cz

 

Důležité kontakty

Zákaznický - Havarijní telefon:
601 267 267 / 840 111 111

kontaktní e-mail:
info@scvk.cz

Žádost o vyjádření

Potřebujete vyjádření provozovatele k možnosti napojení na vodovodní nebo kanalizační řad, k dokumentacím a povolením?

Kariéra

Nepřehlédněte aktuální Nabídky zaměstnání v naší společnosti.

Dotaz na kvalitu

V případě, že v interaktivní mapě nenaleznete potřebné informace o kvalitě dodávané pitné vody, použijte formulář.

Zákaznická data

Vstup do zákaznického portálu, kde můžete spravovat svá vyúčtování, kontrolovat faktury, zadávat samoodečty.

Přípojka a smlouva

Základní informace jak postupovat, chcete-li si zřídit vodovodní a/nebo kanalizační přípojku.

Česká Lípa Děčín Chomutov Jablonec nad Nisou Jilemnice Kadaň Liberec Litoměřice Žatec Louny Most Roztoky Špindlerův Mlýn Teplice Turnov Ústí nad
Labem
Varnsdorf Mapa