Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.

Bazény napouštějte opatrně

Bazény napouštějte opatrně
16. června 2021

Majitelé zahradních bazénů buďte opatrní při jejich napouštění. Neopatrným napouštěním bazénů může dojít k náhlému zrychlení průtoku dopravované vody potrubím a tím k možnému stržení železitých usazenin. Důsledkem je změna barvy vody a usazení kalu na dně bazénu.

Veřejný vodovod není určen k napouštění bazénů. V případě, že jej chcete využít k napuštění bazénu, napouštějte opatrně. Vodovodní kohoutky otevřete pouze tak, jako když odebíráte vodu pro jiné účely. Prudké nárazové otevření kohoutků zpravidla zapříčiní zkalení vody.

Upozorňujeme spotřebitele, že v každé zákaznické smlouvě je uvedena maximální denní spotřeba vody. Jejím nárazovým překročením, například při rychlém napuštění bazénu, pak spotřebitel může způsobit nečekané zhoršení kvality vody nejen sobě ale i sousedům.

Zaručenou cestou pro dosažení stoprocentně kvalitní vody a rychle napuštěného bazénu je dovoz vody cisternou od společnosti SčVK. Odpovědi na dotazy k dovozu vody či kontakt na kompetentní osoby lze získat na telefonním čísle 601 267 267 nebo 840 111 111. Případně přímo v zákaznických centrech společnosti.

Omlouváme se zájemcům o napouštění bazénů cisternou v okresech Ústí nad Labem a Liberec. Z důvodu velkého zájmu zákazníků a s tím spojeným velkým počtem objednávek se prodlužuje čekací doba na závoz.

Důležité kontakty

Zákaznický - Havarijní telefon:
601 267 267 / 840 111 111

kontaktní e-mail:
info@scvk.cz

Žádost o vyjádření

Potřebujete vyjádření provozovatele k možnosti napojení na vodovodní nebo kanalizační řad, k dokumentacím a povolením?

Kariéra

Nepřehlédněte aktuální Nabídky zaměstnání v naší společnosti.

Dotaz na kvalitu

V případě, že v interaktivní mapě nenaleznete potřebné informace o kvalitě dodávané pitné vody, použijte formulář.

Zákaznická data

Vstup do zákaznického portálu, kde můžete spravovat svá vyúčtování, kontrolovat faktury, zadávat samoodečty.

Přípojka a smlouva

Základní informace jak postupovat, chcete-li si zřídit vodovodní a/nebo kanalizační přípojku.

Česká Lípa Děčín Chomutov Jablonec nad Nisou Jilemnice Kadaň Liberec Litoměřice Žatec Louny Most Roztoky Špindlerův Mlýn Teplice Turnov Ústí nad
Labem
Varnsdorf Mapa