Úvod Aktuality Platba přes terminál SAZKY obnovena

Platba přes terminál SAZKY obnovena

3. prosinec 2013

Faktury za vodné a stočné mohou zákazníci opět platit na terminálech společnosti Sazka. Služba je od 19. března obnovena.

Společnost Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. obnovila zákazníky oblíbenou službu, která umožňuje hradit faktury za vodné a stočné na terminálech společnosti Sazka.

Široká dostupnost těchto terminálů není jedinou výhodou, klienti ušetří také na poplatcích. Od 19. března 2012 zákazníci SčVK již nemusí sledovat provozní hodiny pošty, nemusí se již obávat, že platbu nestihnou uhradit.

Pro platbu za vodné a stočné mohou využít obnovené služby a zaplatit na jednom z 4300 terminálů, které jsou v prodejnách tisku a tabáku, v síti čerpacích stanic a obchodních řetězců a dalších místech (kromě terminálů na pobočkách České pošty). Řada těchto provozoven má otevřeno i ve večerních a nočních hodinách. Navíc místa s on-line terminály SAZKY jsou i v menších městech a obcích.

K provedení platby stačí předložit čárový kód umístěný na faktuře. Nespornou výhodou této služby je pouze 15korunový poplatek, který se na rozdíl od poplatků na poště, nemění ani podle výše placené částky.

Důležité kontakty

Zákaznický/Havarijmí mobil:
601 267 267

Zákaznická/Havarijní pevná linka:
840 111 111

datová schránka:
f7rf9ns

kontaktní e-mail:
info@scvk.cz

Pozor! Neslouží k ohlašování poruch a havárií, je pouze kontaktní.

Žádost o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda na vašem pozemku jsou vodovodní a kanalizační sítě?
Pak vyplňte elektronickou žádost a informace vám bude zaslána.

Kariéra

Nepřehlédněte aktuální Nabídky zaměstanání v naší společnosti.

Spočítejte si

kolik spotřebujete vody:

Kalkulacka_spotreby_vody.swf

... a my vám poradíme, jak ušetřit.